geertlint
Professional Weetjesweter
geertlint
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
12-02-2025
10:42
|
Lid sinds: 08-08-2016
Datum laatste bezoek: 12-02-2025 10:42
Ranking
Professional Weetjesweter
01-09-2022
14:48
De telemeter heeft hier 1 dag opnieuw gewerkt, maar sinds 30/8 in de namiddag wordt er weer geen verbruik getoond. Probleem enkel bij vast internet, het mobiel verbruik wordt wel correct getoond.
... Meer weergeven
15-01-2022
12:45
Ik heb net dezelfde ervaring. Streamen via mijn iPad naar mijn Samsung TV geeft een veel betere kwaliteit. De beelden via de TV box op VRTNu zijn storend schokkerig...
... Meer weergeven
21-11-2021
17:05
@igvfer Thanks, dat is inderdaad ook een oplossing !
... Meer weergeven
20-11-2021
16:46
Ik heb mijn website overgezet naar Easyhost en dit formulier ingevuld voor een doorverwijzing van mijn telenet site naar de nieuwe, maar dit formulier werkt precies niet. Ik heb het al drie keer geprobeerd en binnen de 24 u zou doorverwijzing dan actief zijn. Ik kom wel uit op een formulier op een pagina van Telenet Business, maar het is het formulier dat ik via de boodschap op "Mijn Telenet" heb gevonden. Iemand die weet of er een ander formulier bestaat dat werkt?
... Meer weergeven
20-08-2021
19:43
@Suzy @Thanks voor het antwoord, dan zal ik eens bellen om dit te laten nakijken, want bij mij werkt het dus niet.
... Meer weergeven
17-08-2021
20:46
1
Ik heb hetzelfde probleem met een Samsung TV en en een Bose Soundbar in combinatie met TV Box. Voordien nooit een probleem mee gehad, dus ik denk ook dat het probleem bij de TV box ligt. Wanneer ik Netflix via de TV stream doet het probleem zich niet voor, stream ik via de TV Box app wel.
... Meer weergeven
11-08-2021
17:55
@geertlint schreef: @Steven-E schreef: @geertlint schreef: @Steven-E Ik heb een TV Box en gebruik dus de Telenet TV App. Maar dit staat toch los van de mogelijkheid om via playsports.be op een PC naar sportkanalen te kijken ? Wel, ik denk dat dit niet los staat van elkaar. TV boxen en Digicorder gebruikers gebruiken elk een apart platform. Als gevolg hiervan zijn er ook twee aparte websites voor het bekijken van TV op je PC: https://yelo.telenet.tv/ voor digicorder/box gebruikers https://www.telenettv.be/ voor TV Box gebruikers Het zou me dus niet verbazen als dit ook consequenties heeft voor de Play Sports website (dat deze enkel werkt als je een digicorder hebt). @Suzy , kan jij eens horen of het mogelijk is voor TV Box gebruikers om de Play Sports website te gebruiken? @geertlint je zou dus wel alvast op https://www.telenettv.be/ moeten kunnen inloggen. Ik neem aan dat je hier ook de Play Sports kanalen zal kunnen bekijken. Die staan er bij mij alleszins bij in de TV-gids, maar kan niet testen omdat ik geen Play Sports abonnement heb 😉 @Steven-E Thanks voor de duidelijke uitleg ! Het klopt dat ik via https://www.telenettv.be/ op een PC ook de Playsportskanalen kan bekijken. Ben benieuwd naar het antwoord van@Suzy of kijken via https://www.playsports.be voor TV Box klanten al dan niet werkt. Omdat er op die site toch wat meer content en context staat zou het jammer zijn mocht die niet werken voor TV Box klanten. Of gaat deze site misschien in de nabije toekomst verdwijnen zoals de Playsports app ? @Suzy kan jij navragen of je als TV Box klant nog videostreams kan kijken op https://www.playsports.be? Volgens de website wel, maar dit werkt bij mij niet.
... Meer weergeven
09-08-2021
13:59
@patrick37 schreef: @geertlint en @Steven-E Ik heb een tv box maar geen play Sports abonnement. Heb wel net geprobeerd in te loggen op playsports.be en dat werkt perfect. Ik zie de tv gids en alles wat ik denk ik zou moeten zien. @patrick37 en @Steven-E Ik kan ook perfect inloggen op de site, maar het probleem is dat de videostreaming niet werkt.
... Meer weergeven
09-08-2021
13:45
1
@Steven-E schreef: @geertlint schreef: @Steven-E Ik heb een TV Box en gebruik dus de Telenet TV App. Maar dit staat toch los van de mogelijkheid om via playsports.be op een PC naar sportkanalen te kijken ? Wel, ik denk dat dit niet los staat van elkaar. TV boxen en Digicorder gebruikers gebruiken elk een apart platform. Als gevolg hiervan zijn er ook twee aparte websites voor het bekijken van TV op je PC: https://yelo.telenet.tv/ voor digicorder/box gebruikers https://www.telenettv.be/ voor TV Box gebruikers Het zou me dus niet verbazen als dit ook consequenties heeft voor de Play Sports website (dat deze enkel werkt als je een digicorder hebt). @Suzy , kan jij eens horen of het mogelijk is voor TV Box gebruikers om de Play Sports website te gebruiken? @geertlint je zou dus wel alvast op https://www.telenettv.be/ moeten kunnen inloggen. Ik neem aan dat je hier ook de Play Sports kanalen zal kunnen bekijken. Die staan er bij mij alleszins bij in de TV-gids, maar kan niet testen omdat ik geen Play Sports abonnement heb 😉 @Steven-E Thanks voor de duidelijke uitleg ! Het klopt dat ik via https://www.telenettv.be/ op een PC ook de Playsportskanalen kan bekijken. Ben benieuwd naar het antwoord van@Suzy of kijken via https://www.playsports.be voor TV Box klanten al dan niet werkt. Omdat er op die site toch wat meer content en context staat zou het jammer zijn mocht die niet werken voor TV Box klanten. Of gaat deze site misschien in de nabije toekomst verdwijnen zoals de Playsports app ?
... Meer weergeven
09-08-2021
10:06
@Steven-E Ik heb een TV Box en gebruik dus de Telenet TV App. Maar dit staat toch los van de mogelijkheid om via playsports.be op een PC naar sportkanalen te kijken ?
... Meer weergeven
07-08-2021
17:04
@Kcquipor Het is net dat dat dus niet lukt op mijn iMac noch Windows PC …
... Meer weergeven
07-08-2021
16:15
@Ex-Netweter De app wist ik, maar er staat toch dat je nog steeds via de website kan kijken of klopt die info op de Telenet site dan niet?
... Meer weergeven
07-08-2021
14:22
Weet iemand of playsports kijken via playsports.be nog kan? Ik krijg op alle browsers steeds een foutmelding.
Titel gewijzigd door Snne_ (mod) | Vorige titel: Playsports.be
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
Play Sports app
-
playsports.be
19-07-2021
18:32
@Janneke_Dust Thanks voor de tips. Ik heb het niet meer kunnen uitproberen, maar kan handig zijn wanneer ik nog eens in een hotel in Nederland ben waar de WiFi niet werkt en er een Ziggo hotspot bereikbaar is.
... Meer weergeven
Berichten met likes
Onderwerp | Likes | Gepost |
---|---|---|
1 | 17-08-2021 20:46 | |
1 | 09-08-2021 13:45 | |
1 | 25-06-2021 10:29 | |
1 | 26-12-2020 16:20 | |
1 | 17-10-2020 21:22 |
Geaccepteerde oplossingen
Onderwerp | Weergaven | Gepost |
---|---|---|
2715 | 25-06-2021 10:29 | |
2823 | 26-12-2020 16:20 |