24757
netweters
|
152430
antwoorden
|
20703
vragen
|
Kan men met de nieuwe box ook de TV zenders ontvangen zonder internet verbinding?
Dus kan ik die box ook gebruiken om gewoon TV te kijken in een kamer waar ik geen internet heb maar wel een coax kabel.
Ik geloof het niet want zonder netwerkkabel werkt de zapbalk niet.
Je Telenet TV-box moet interactief zijn anders kan je geen tv-kijken.
Je TV-box gebruikt namelijk voor de meeste functionaliteiten je internetverbinding. De TV-box moet verbonden zijn met het internet om deze optimaal te gebruiken. Interactiviteit heb je bijvoorbeeld nodig om:
Belangrijk: wil je live TV kijken? Dan heb je een interactieve TV-box nodig. Als je TV-box twee weken niet interactief is, zal je geen live TV meer kunnen kijken.
Ik weet het ook niet. Ik heb wel de meeste zaken hier gevolgd over de TV-Box. Ik denk ooit een begrepen te hebben dat de info die met de coax gestuurd wordt naar Digicorder en de CI+ kaarten, niet opgevangen wordt door de TV-Box, maar deze dit krijgt via het netwerk. In de veronderstelling da tik dat juist begrepen heb dan is het antwoord neen.
In het andere geval is het mogelijk ja. Ga je een programma gids hebben? Ik weet het niet. Een bezitter van de TV-Box zou eens kunnen experimenteren.
Als je enkel de coax hebt en je tv heeft een CI+ interface, dan schaf je u 'tv met een kaartje aan'.
Niks, nougatbollen krijg je te zien zonder coax.
Onmiddellijk de mededeling: deze zender is helaas niet beschikbaar.
Groeten
Zonder utp.
Wel zenders en gids. Gids voor meerdere dagen. Maar uiteraard geen mogelijkheid om op te nemen of terugkijktv.
@louishufk, welk van je twee bevindingen is nu het uiteindelijk resultaat (als ik even mag vragen)? Je kreeg eerst een melding, maar erna gaf je aan dat je wel de zenders kon zien? Merci om even te verduidelijken.
@Janneke_Dust schreef:Kan men met de nieuwe box ook de TV zenders ontvangen zonder internet verbinding?
Dus kan ik die box ook gebruiken om gewoon TV te kijken in een kamer waar ik geen internet heb maar wel een coax kabel.
Het wordt niet echt aangeraden maar wanneer je geen internetkabel ter beschikking hebt, kan je de box ook met internet verbinden via wifi.
Eerste antwoord was zonder coax
Tweede antwoord was zonder utp.
Ik had bij het lezen van de vraag en antwoorden niet gezien dat het om de twee kabels ging. Daarom twee antwoorden.
Groeten
Je kan dus kijken en je hebt de gids, zelfs voor meer dan twee dagen. Maar je kan er alleen lopende uitzendingen mee selecteren. Het lijkt echt een gestripte versie.
Groeten
@louishufk schreef:Je kan dus kijken en je hebt de gids, zelfs voor meer dan twee dagen. Maar je kan er alleen lopende uitzendingen mee selecteren. Het lijkt echt een gestripte versie.
Groeten
Zonder utp kabel (netwerkkabel) zal de tv gids in elk geval terugvallen op twee dagen. Via het dvb-c signaal wordt enkel een tv gids gegeven van twee dagen.
Vermits de tv-box geen ingebouwd opslagmedium heeft zal ook de time-shift fucntie (pauseren van programma) niet werken.
Wat betreft time-shift. De tv-box heeft blijkbaar wel een buffer capaciteit voor ongeveer 6 minuten. Men kan dus tot 6 minuten teruggaan in de uitzending zonder netwerkverbinding.
@Janneke_Dust, hou er vooral rekening mee dat zonder internet verbinding de functionaliteiten van de TV-box niet optimaal zullen werken. Dan is het uiteindelijk beter om de TV-box te verbinden via wifi (zoals @Hofkens adviseerde) of powerline adapters te gebruiken.
@louishufk bedankt voor de verschillende testen!