24749
netweters
|
152306
antwoorden
|
20690
vragen
|
Hoe haalt telenet het in haar hoofd om mails van bpost als spam aan te merken.
Erg leuk als je online bestellingen plaats die allemaal met bpost geleverd worden.
Valt bijna onder pesterijen in mijn opinie.
Of merkt telenet alles waar je wat teveel mails van krijgt automatisch als zijnde spam mischien ?
Titel gewijzigd door Ellen (mod) | Vorige titel: mail van bpost aanmerken als spam ?
Het markeren als spam gebeurd automatisch, gebasseerd op verschillende algoritmes. Zo wordt er bijvoorbeeld gekeken of links in de email verwijzen naar het hetzelfde domein als gebruikt door de afzender, en ook of dit overeenkomt met de domeinnaam van de gebruikte mailserver om de email te verzenden. En nog tal van regeltjes meer.
Als gerenomeerd bedrijf (zoals bpost) hoor je daar tegenwoordig zelf ook rekening mee te houden, en hebben ze (ongewild) zelf een zekere verantwoordelijkheid om emails op te stellen die de spam-controlles kunnen doorstaan. Schijnbaar slaagt bpost daar niet in.
Er zal zeker geen sprake zijn van pesterijen van de kant van Telenet.
Zou Telenet (of andere providers) hun regels versoepelen dan resultaat dit zeer waarschijnlijk in meer spam in de inbox, iets waarmee de klant ook niet geholpen is. We willen allemaal graag dat Telenet ons tegen spam beschermd.
ook veel mensen duiden dit aan als spam
zoals met banken e-mails dat leest niemand meer
en ze komen er niet meer goed door perfect
Het gaat hier over track & trace van bestelde goederen die geleverd moeten worden.
Aanmerken als spam is rechtuit pesterij. Als in het saboteren van een dienst die geleverd wordt door andere bedrijven en wel degelijk belangrijk is.
Straks gaan we nog mails van de federale overheid financien ook aanmerken als SPAM ofwat ?
Begrijp niet helemaal hoe je erbij komt dat het als pesterij gezien wordt. Ik krijg ook soms mails in de spambox dat ik denk dat is helemaal geen spam en toch staat het er dan in. Je kan die emails ook bemerken als niet spam zijnde dan komen die altijd in de gewone inbox terecht.
Ene, als ik dan toch elke keer nog is die spam box moet gaan manueel checken,
WAT IS DAN HET VERDOMDE NUT ERVAN ????
Ik kan perfect zelf wel aanmerken als spam vanuit mijn inbox dan, in welk geval het ook correct als spam zal aangemerkt worden.
Ik heb geen mislukte kleutermeesters nodig om alles voor mij te beslissen zoals ene vandenbroekvent denkt te moeten doen. De arrogantie van zulke mensen is er gewoon VER over.
@Placido schreef:Het gaat hier over track & trace van bestelde goederen die geleverd moeten worden.
... knip ...
Je zou verbaasd staan hoeveel mails zogezegd van Bpost komen en een track &trace bevatten maar in werkelijkheid phishing mails zijn.
En ja, er zijn effectief ook regelmatig false positives, dat is volgens mijn bescheiden mening onvermijdelijk, geen enkel algoritme is feilloos.
Het is ook algemeen aangeraden om op regelmatige basis uw spam folder eens door te nemen ter controle op false positives. Dat is ook de reden dat er überhaupt een spam folder is. Anders zou de (zogezegde) spam meteen weggegooid worden en je zou het nooit geweten hebben.
grote probleem is de echtheid is niet duidelijk te zien liever spam map
we hebben er geen tijd voor deze rommel of echtheid te controleren
ebox mails ook een plaag wordt naar spam map geleid
we loggen in op juiste manier dan is er geen probleem
Collega's! (als ik dat mag zeggen?)
@Placido weet dat wij hem hier hiermee niet kunnen helpen.
Hij wil enkel zijn (ongegronde?) frustraties kwijt. In zijn vorige posts was te toon net hetzelfde.
Wij mogen nog zoveel moeite doen om hem uit te leggen waarom deze mail(s) in de spam terecht komen. Het blijft allemaal de schuld van Telenet! Ik zou daar niet veel tijd in steken.
Er is maar 1 oplossing: probeer eens een andere provider. Daar is het waarschijnlijk veel beter.
Ik hou mij al vast voor het antwoord van @Placido 😨
nee beste, het gaat hem hier puur om principes, sommigen denken goed te doen voor anderen maar bekomen het tegenovergestelde effect, en dat om die reden die ik melde, ze denken kleutermeesters te zijn die iedereen moeten betuttelen wat dan het averechtse effect uitlokt.
ik blijf erbij dat (track & trace) eender welke mail door niemand buiten mijzelf als SPAM mag aangemerkt worden.
Dit is bemoeinis in prive zaken waar geen enkel povider zich heeft met in te laten, en ik geloof ook dat dat bij wet zowel op belgisch als op europees niveau bepaald is.
Dus hou maar op met het proberen mij kleedjes aan te passen die er niet thuishoren.
het getuigt ervan dat je ook al een kleutermeester mentaliteit denkt te moeten hebben om anderen te betuttelen .
Ben benieuwd hoe jij reageert als men met jouw raapjes begint te spelen.
Hier de grote jan proberen uit te hangen is wel erg makkelijk he.
ik heb daarbij de afgelopen 2 weken tientallen spullen laten leveren door bpost, allemaal kwamen de mails door, maar die laatste merken ze dan plots aan als spam.... ach, ga de ganzen en je grootmoeder wat wijsmaken. die geloven je mischien nog.
@Ex-Netweter
Ik heb geen enkel probleem om door u als "collega" aangesproken te worden hoor. Tenslotte zijn wij hier allemaal "Netweters", (meestal) Telenet klanten die elkaar helpen door het delen van ervaring en kennis.
In mijn beleving is er een hemelsbreed verschil tussen het (geheel vrijblijvend) delen van ervaring / kennis of het geven van tips enerzijds en het "kleutermeester spelen" anderzijds.
Maar da's natuurlijk mijn persoonlijke mening hé 😉
@Ex-Netweter schreef:@Placido weet dat wij hem hier hiermee niet kunnen helpen.
Hij wil enkel zijn (ongegronde?) frustraties kwijt. In zijn vorige posts was te toon net hetzelfde.😨
Inderdaad. Misschien moeten we @Placido nog eens wijzen op het (enige) doel van deze site:
Als hij hier alléén - als een arrogante zak - zijn frustraties over Telenet kwijt wilt, en geen hulp nodig heeft omdat hij alles veel beter weet, dan is hij hier niet op zijn plaats.
"Wij" zijn Telenet niet 🤔.
En alle tijd die we hier in steken om te proberen te helpen is gewoon verloren tijd, want hij heeft geen hulp nodig ...
@Ex-Netweter schreef:Er is maar 1 oplossing: probeer eens een andere provider.
Of tenminste: maak geen gebruik meer van jouw Telenet e-mail, maar gebruik een andere e-mail provider (gmail, hotmail, yahoo, etc ...), waar je misschien de spam filters beter kan instellen (of helemaal kan uitschakelen)?
Ik gebruik meerder mail providers voor gescheiden zaken.
Het gaat hem hier over KEUZE.
De gebruiker moet de keuze hebben om al dan niet gebruik te maken van dat anti-spam algoritme.
Er wordt maar al te vaak blindelings vertrouwd op algoritmes tot zelf strategieen rond ontwikkeld.
En dan is men vaak verbaasd dat er een en ander fout loopt of anders dan verwacht.
Mensen zijn geen machines en dat zal die machine nooit begrijpen ook niet want het is geen levensvorm. Het is een fabricaat van mensen, al dan niet van de betrouwbare soort.
ik weet ondertussen dat jullie niet telenet zijn, al kijkt telenet wel mee.
De site vaart trouwens wel onder het officiele Telenet logo, maar dat zagen jullie zelf ook wel.
Ik ben hier niet om ambras te maken met andere gebruikers.
Tenzij ze natuurlijk oerdom als fanboys op alles uit de hoek komen.
Telenet doet zeker wel dingen juist, en dat wordt ook gezegd, maar wat fout is zal ook vermeld worden. Eerlijk is eerlijk.