24747
netweters
|
152254
antwoorden
|
20683
vragen
|
Hoi,
Volgens de handleiding van het kaartje: (pagina 10)
Mijn tv-toestel toont de foutmelding ‘De koppeling tussen je
tv-toestel en je CI+ module is mislukt. Foutcode: 17’. Wat nu?
Mogelijks plaatste je jouw CI+ module in je tv-toestel voordat het scannen
van de zenders klaar is.
• Voer het afstemmen van de zenders opnieuw uit (stap 3) en plaats dan pas je
CI+ module in je tv-toestel (stap 4)
• Kijk ook of je coaxkabel (die zorgt voor je tv-signaal) juist is aangesloten!
Hij moet goed vastgeklikt zijn aan je tv-toestel en mag niet loshangen
als bovenstaande niet helpt,
hangt er nog wat tussen aan de coaxkabel op die plaats, een digicorder met doorvoer, of splitter naar een radiotuner oid
probeer het eens recht in de muur aan te sluiten
ook de televisie enkele uren te laten aanstaan en dan eens af- en aan te schakelen van het net ?
Kijk ook de automatische update aan staat van de module
Laat de tv een tijdje op vtm staan
Alle bovenstaande handelingen zijn uitgevoerd / nog steeds hetzelfde probleem. De extra digitale zenders zijn er van TCL TVplus. Mijn digitale zenders worden gevonden hoor, dus met de kabelverbinding is niets mis. Enkel wanneer het CI+ kaartje in de TV stop en het koppelen begint krijg ik foutcode 17. De CI+ is ondertussen al 3x door Telenet gereset.
Op mijn Samsung TV ging de CI+ module koppelen en dit kon enkele minuten tot 30 min. duren ... hier loopt de koppeling tot 90% waarna hij reeds na 1 min. met de foutmelding 17 komt. 😖
Wat ook raar is .. dit is de televisie wat je bij de feestpromo van Telenet krijgt maar deze staat niet in de lijst met compatible toestellen.
https://www2.telenet.be/nl/tv-met-een-kaartje/
Zou mij verwonderen dat Telenet TV's verkoopt die niet werken met hun eigen dienst 🤔
@SarahV schreef:Vandaag (na wat vertragingen) mijn TV van Telenet ontvangen. TCL 55T8BDe TCL volledig volgens ‘het boekje’ geïnstalleerd .. updates .. netwerk .. Check OK.Iemand toch nog wat extra tips?
Volgens welk boekje 😊?
Ik zou een nieuwe scan doen. Zet de TV terug in fabrikesinstellingen en herbegin de installatie...
Ik ken het menu niet van dit toestel, maar doe een scan:
Zorg ervoor dat je het menu vindt waar je een Netwerkscan kan doen (ook soms "snelscan" genoemd), en waar je de Frequentie (322 MHz), de Modulatie (256QAM), de Symboolfrequentie (6875) en het Netwerk-ID (22) kan ingeven.
In de vele screenshots hierboven ontbreekt de belangrijkste, namelijk het scherm waarmee je het scannen hebt gestart 🤗.
Als alles corrcet verlopen is,
Hopelijk lukt het.
@SarahV schreef:Wat ook raar is .. dit is de televisie wat je bij de feestpromo van Telenet krijgt maar deze staat niet in de lijst met compatible toestellen.
https://www2.telenet.be/nl/tv-met-een-kaartje/
Zou mij verwonderen dat Telenet TV's verkoopt die niet werken met hun eigen dienst 🤔
Het zou mij niet verwonderen dat dit niet gestest werd 🤔
De lijst van compatibele toestellen wordt volgens mij niet biijgewerkt (dat zouden duizende toestellen zijn)
In principe zijn alle toestellen met een DVB-C tuner en een CI+ slot (v 1.3 of hoger) compatibel. Jouw toestel heeft een DVB-C | DVB-S2 | DVB-T2 tuner en een CI+ v1.4 interface, dus per definitie compatibel.
Ik denk eerder dat er een probleem is met de module/kaart.
Indien <2 jaar kan je die omruilen in granatie. Deze zijn wel niet meer te koop.
Kijk eens in menu of LCN aan staat
Herstart de tv vanuit fabrieksinstelling steek de kaart al in de tv
Neen de tv moet werken op kaartje
De zender van vrt kan je zien ook zonder kaart dat klopt
@SarahV schreef:Alle bovenstaande handelingen zijn uitgevoerd / nog steeds hetzelfde probleem. De extra digitale zenders zijn er van TCL TVplus. Mijn digitale zenders worden gevonden hoor, dus met de kabelverbinding is niets mis. Enkel wanneer het CI+ kaartje in de TV stop en het koppelen begint krijg ik foutcode 17. De CI+ is ondertussen al 3x door Telenet gereset.
Sta me toe om toch een beetje te twijfelen. De TCL TVplus zenders kunnen niet gevonden worden met het scannen van de DVB-C zenders. De TCL zenders kan je enkel krijgen met een netwerkaansluiting.
Als je kan zet het zoeken naar analoge kanalen uit. Dat duurt te lang en is volledig nutteloos.
Dus probeer opnieuw te scannen en doe een snelle scan (mogelijk heeft dat een andere naam op je toestel). Kan je Telenet kiezen? Dan staan normaal alle parameters goed. Kan je Telenet niet kiezen dan moet je de juiste parameters ingeven: netwerk 22, frequentie 322 of 322000, modualtie 256 QAM en symbool frequentie 6875.
Ik vermoed dus dat je een algemene scan gedaan hebt. Een snelle scan duurt hoogstens een minuut of twee.
Ik heb netjes de zenders .. 1 VTM .. 2 ... VRT ... 📺
VTM is gecodeerd ... VRT niet.
Dan netjes de CI+ module erin geplaatst en "bezig met koppelen ..." 10% 20% ... gaat redelijk vlug en aan 90% stopt het. Dan duurt het even tot een minuut waarna ik de error code 17 krijg. ⛔
Signaalsterkte, reset fabriekstellingen, kaartje in / uit .. voor / nascan ... reset kaartje door Telenet ... updates TV ... allemaal gedaan.
En voor de verandering van TV werkte het kaartje perfect in mijn 'oudere' Samsung 🤔
Snelle scan ... handmatige instellingen ... allemaal al gedaan.
Mijn zenders staat er netjes op ... gecodeerd ... maar het kaartje blijft de foutcode geven.
@SarahV schreef:...
En voor de verandering van TV werkte het kaartje perfect in mijn 'oudere' Samsung 🤔
Dan zijn er twee mogelijkheden: ofwel is je CI+ defect (kaartje zelf of de module die je in de tv staakt), ofwel is er een probleem met je tv.
Om te weten of het de CI+ module met kaartje van Telenet is dat defect is, probeer eens met een andere tv, eventueel bij familie of vrienden. Als je daar ook een fout krijgt dan je weet je dat daar het probleem. Krijg je daar geen fout dan ligt het probleem aan je tv. In dat laatste geval controleer eerst of er updates zijn voor je tv. Installeer die update. Blijft het probleem, neem dan contact op met de verkoper van de tv, want het toestel doet niet wat het moet doen. Toestel gekocht in België, beroep u op de waarborg van twee jaar.
Vandaag nog even een test gedaan:
De vraag is nu ... de TCL werkt op Google TV software (alle updates van de software & hardware gedaan) Is Telenet hun feestpromo niet compatibel met hun eigen systeem? 🤔
Je hebt alle updates binnengehaald via de tv
Dan ligt het aan de tv je hebt de doos nog hoop ik
Hij zal terug opgestuurd moeten worden
Neem contact met telenet
Of met TCL
https://www.tcl.com/be/nl/service-request