24748
netweters
|
152263
antwoorden
|
20686
vragen
|
Hallo,
Ik zie in mijn telenet dat ik mijn tariefplan ook langs daar kan veranderen, maar ik kan enkel kiezen voor one of oneup en dat is niet zo interessant omdat je met deze formules altijd betaald voor minstens 1 mobiel nummer.Op de telenet website staat bij "veelgestelde vragen" dat je via de webshop gewoon mag bestellen wat je wilt maar ik stel vast dat mijn huidige modem CH7465LG-TN ongeschikt is voor het abonnement dat ik wil nemen je moet een CH8568LG of CV8560E of die laatste nieuwe f@ast modem hebben.
Dat lelijke hoge ding met zijn hinderlijke licht (CH8568LG) dat komt mijn kot niet binnen 😒 maar de vraag is of de webshop van telenet dat aangeeft dat je een nieuwe modem nodig hebt of dat je zelf nog naar een winkelpunt moet gaan ? ik denk dat het op deze manier werkt maar ben er niet zeker van
Denk ik verkeerd ? .Die laaste nieuwe f@ast modem valt al weg sinds ik niet van plan ben om pods te nemen blijft nog over CV8560E maar deze modem is precies verdwenen van de telenet website voor particulieren ? ik weet dat ik in dat geval geen wifi heb maar dat valt op te lossen met een router of een AP.
nogmaals is het dat risico waard of best nog wat wachten ? aan de klantendienst ook al gevraagd maar die zijn precies in een vroege vakantie modus .....
Titel gewijzigd door Suzy (admin) | Vorige titel: overstap naar nieuw abonnement
Opgelost! Ga naar oplossing.
Bij mij staan ze er wel nog bij de info van deze modem, heb deze ook.
https://www2.telenet.be/nl/business/klantenservice/alles-over-mijn-telenet-modem/
Als ik iets zoek doe ik dit in Google en krijg altijd deze pagina te zien om te checken welke modems er zijn, is dan Google die de verkeerde pagina toont aan mij als gewone klant 😉
Bon na contact met de klantendienst blijkt dat ik de verkeerde procedure gebruik ik moet in mijn telenet voor tariefplan wijzigen kiezen maar dat loopt verkeerd het zet gewoon toestellen van het oude abonnement over naar het nieuwe tv iconic met een digicorder ??????? en over de modem wordt gezwegen in alle talen ik ga dus een pak meer betalen en niks nieuw krijgen hmmmm in Mechelen zijn ze helemaal zot geworden maar niet met den deze zenne ....
Met Telenet dat is toch altijd een avontuur , nooit eentonig 😆
Ik kan er niet mee lachen ondertussen deze link gevonden maar daar willen ze de mensen dat hoge lelijke ding met zijn hinderlijke licht opstoten (CH8568LG)
Ondertussen werd de naam op de modemoverzicht pagina gecorrigeerd, maar er staan inderdaad nog geen specificaties onder.
Heb dit opnieuw doorgegeven aan de collega's die hier mee bezig zijn. Hopelijk staat snel terug alles in orde.
@Rik12 als jij van Telenet naar Telenet overstapt moet je helemaal geen Easy Switch ID invullen. Want je blijft bij dezelfde provider. Easy Switch is enkel van toepassing als je van provider wisselt met bepaalde producten. Hier kan je er alles over lezen. Als het je online niet lukt, kan je misschien best eens langsgaan in een Telenet winkelpunt of telefonisch contact opnemen met de klantendienst, zij kunnen de gewenste wijziging ook voor je in orde brengen. In het Telenet winkelpunt krijg je dan ineens de nieuwe modem mee, maar laat je oude modem nog even staan thuis, voor het geval de activatie op zich laat wachten.
Allereerst dacht ik dat het easy switch ding diende om de oude diensten te stoppen op de dag dat je nieuwe diensten actief worden maar dat zie ik dus verkeerd.Ik weet dat ik de klantendienst kan bellen en optie 3 abonnement wijzigen kan kiezen maar ik heb net het telenet center het dichtste in mijn buurt gecontacteerd die hebben geen CV8560E modem beschikbaar.De klantendienst vertelde mij ook dat zij een modem kunnen opsturen maar dat ze geen controle hebben over welk model dat gaat zijn ik wil echt dat lelijke hoge ding (CH8568LG) niet in mijn kot en ik ben ook niet van plan gans België af te reizen op zoek naar die modem.
Ik kan in mijn telenet => je producten => tariefoplan wijzigen enkel kiezen voor one of oneup maar dan betaal je altijd voor minstens 1 mobiel nummer waar is de formule gebleven zonder mobiel (wel vaste telefonie) ?.
Wat ik niet snap he dat is dit kijk naar de foto (mijn telefoonnummer heb ik verwijderd sinds dat niet mag) :
Dit geeft mij de indruk dat alles wat er gedaan wordt is mijn oude spullen uit mijn oude abonnement te halen vervolgens wordt dit in een nieuw kleedje gestoken en dan mij voor praktisch hetzelfde een pak meer laten betalen .Het enige dat nieuw is dat zijn mobiele diensten die ik niet nodig heb maar ik kan ze niet verwijderen waar het sneller internet naartoe is onze vriend hierboven die weet het misschien 😆
Er staat bovenaan ook nog er is geen installatie nodig voor je toestellen of abonnementen dat is een leugen telenet.
Volgens mij ga je dan een All-Internet + Telenet TV Iconic moeten kiezen of een Giga Internet + Telenet TV Iconic.
Want in een ONEup zit er namelijk altijd een mobiel nummer, dit kan je er niet uithalen, dit maakt deel uit van de formule.
Je mag dan wel niet vergeten te controleren of je vaste lijn blijft bestaan, anders moet je deze apart erbij aanduiden.
De eerste stap is het bevestigen van je installatie adres vervolgens wordt er gecontroleerd of je aansluitbaar bent en dan
oeps er ging iets mis ik vrees dat ik zal moeten blijven bij het abonnement wat ik reeds heb ik bedoel de overstap kan telefonisch geregeld worden maar ik ga niet gans België afreizen opzoek naar die modem hoor zo zot ben ik niet.
Ik bewonder uw geduld , dat grenst aan het bovennatuurlijke.😎
Bij giga internet is die optie inbegrepen in de prijs maar uw modem moet dus dat lelijke mormel of CV8560E zijn en dat is het probleem dichtste telenet winkel heeft er geen dus heb ik pech i guess of misschien moet ik eens naar de Bruul in Mechelen gaan maar dan kunnen ze mij wel een koffie cadeau doen voor de verre verplaatsing 😁
Is er dan toch nog een sprankel hoop ?
of gaan ze toch weer de mensen dat lelijke hoge mormel opstoten hij staat daar te blinken in het midden baaah steekt men ogen uit ? ik ben benieuwd.