24799
netweters
|
152776
antwoorden
|
20740
vragen
|
Hallo
Vandaag lagen het internet, telefonie en digicorder uit door werken in de straat (7u30 - 6u) in regio Hakendover.
Nu om half 11 werkt alles buiten het internet op geen enkel apparaat.
Ik krijg de melding op mijn gsm om in te loggen op het wifinetwerk, maar dit scherm toont niets. ( Ook op andere gsm merken)
De modem heeft een een groene kleur (wifi symbool).
Op de 2 pc's heb ik wifi maar geen internet, vind geen ipv4 of ipv6 en probleemoplosser stelt vast dat het aan de netwerkkabel kan liggen mar deze heb ik al bekeken.
Bij de buren is wel internet en de apparatuur is een maand geledrn ook helemaal vernieuwt (de helemaal mee tournee).
Iemand enig idee? Ben best benieuwd wat er aan scheelt.
Ps: Resetten helpt ook niet
Opgelost! Ga naar oplossing.
Hielp ook niet.
Die werken tot 22u dusja 🙂
Enja tijdens examens geen internet hebben maakt men volgende rekening heel duur door de 4G.
Je kan eens een factory reset (3) van jouw modem proberen:
Ik heb gebeld maar ze zeiden dat door de werken in de straat het toch tot 18u savonds kan duren voor het internet terug is. (Buren hebben nochtans van gistere al terug internet) en anders morgrn terug bellen dat iemand langs komt..
Eer dat die persoon langskomt zijn we 2dagen verder en zit ik 4dagen zonder internet tijdens mijn examens haha.
Heb al gereset , en het wifi wachtwoord van de buren krijgen kan lastig worden 😛
Maar danku voor de snelle reacties!
@Ex-Netweter
Ik ken het, lijkt me zeer vervelend... Gelukkig start de blok voor mij pas over een paar weken 😛
Ik zou om 6 uur nog is proberen de modem even uit te trekken voor 15 seconden en als het dan nog niet werkt, direct bellen!
In ieder geval veel succes met je examens 🙂
Iemand laten komen zou 150euro kosten.
Beste is dat we wachten tot na de werken zeggen ze (24/05).
Duurde niet lang voor de mama proximus belde.
@Ex-Netweter@ schreef:Iemand laten komen zou 150euro kosten.
Beste is dat we wachten tot na de werken zeggen ze (24/05).
Duurde niet lang voor de mama proximus belde.
Ik zou toch nog eens bellen dan. Als er werken zijn zorgen ze ervoor dat je 's avonds terug je diensten hebt. Bij de buren werkt het wel dus zou het bij jou ook moeten werken (of men zou misschien jullie kabel buiten geraakt hebben ofzo)
Een technieker kost je niets als de fout bij telenet ligt.
Zie:
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/wat-houdt-de-grote-netwerf-in/
" Dat doen we op werkdagen tussen 7. 30 en 18 u. Daarna kan je terug bellen, surfen en tv-kijken"
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/wat-bij-defect-aan-telenet-toestel-of-kabel/
Bij 4 Maak een afspraak:
"Wat kost zo'n afspraak?
Oorzaak bij Telenet?
Dan is de herstelling gratis. Je betaalt wel meerkosten als je een avond – of zaterdagafspraak hebt.
Oorzaak bij jou?
Dan is de herstelling betalend.
Voorbeelden:
Beetje drastisch. Nog 4 dagen geduld uitoefenen of overstappen naar een andere provider. Nu ja, veel geluk. Het gras is altijd groener...
@Ex-Netweter
Vreemd dat ze zeiden dat dat het 150 euro gaat kosten...Dit is Telenet zijn schuld dus is dat altijd gratis zoals @Wheng al vermeldde.
Mogelijk een zeer slecht ingelichte medewerker...
Is het probleem ondertussen al opgelost?
Heb de mama toch kunnen overtuigen om te wachten (heb proximus bij men pa en dat is een stuk trager).
Vandaag stoppen de werken normaal gezien en als het niet werkt bel ik straks na 6u 🙂
Heb ondertussen veel opgezocht en vermoed dat ze een HP filter in de distributiekast gestoken hebben waardoor enkel de frquentie van de tv doorgaat .
Ik laat het weten!
Ok dus aan de paal buiten scheelde er iets waardoor bij de minste beweging (een storm o.a.) de connectie kon wegvallen. We waren de enige in de straat zonder internet en door de werken dachten ze dus dat het aan ons langs. Daarmee dat het zolang duurde voor dat ze langs kwamen.
Nu komt nog iemand langs doordat de vorige (zeer vriendelijke man) niet het juiste gerief mee had. Maar hebben dus ondertussen wel internet (zolang het niet te fel stormt) 🙂