24759
netweters
|
152478
antwoorden
|
20713
vragen
|
Hallo iedereen,
Weet één van jullie of de FM-radio via de kabel ook terug komt in de regio's die reeds 'geswitched' zijn? En zo ja, wanneer?
THX
Opgelost! Ga naar oplossing.
Volgens mij stopt telenet voorlopig enkel de switch van de regio’s die nog niet aan bod kwamen.
Volgens mij blijft de switch in uw geval wel behouden
@KaNX nee die komen niet terug. Als de switch geweest is blijft het signaal weg. Nu met het corona virus hebben ze de signaal switch uitgesteld in de steden die nog geen switch hebben gehad. Als alles het corona virus weg is zal de switch gewoon verder gaan.
Super spijtig... is voor mensen met (dure) multiroom audio systemen een echte dooddoener... die dingen staan ook meestal op plaatsen waar je niets aan een 'dipooltje' hebt.
THX
@KaNX, hier kan je trouwens de officiële FAQ van Telenet vinden in verband met alle maatregelen die worden genomen nu in deze uitzonderlijke tijden. En in dit topic heb ik dinsdag wat meer informatie gegeven over enkele specifieke onderwerpen/vragen die op De Netweters werden gesteld, de signaalswitch aanpak staat er ook in uitgelegd. 😉
De informatie zoals hier door sommigen wordt verstrekt is NIET correct. Bij ons (Assenede, Noorden van Oost-Vlaanderen) werd de FM uitgeschakeld op -dacht ik- 18 of 19 februari jl. We luisteren sindsdien via Netradio, tot onze dakantenne geïnstalleerd is. Gisteren drukte ik per ongeluk op de verkeerde knop van de afstandsbediening van onze receiver waardoor ik op de FM terechtkwam en alle FM-zenders zijn wel degelijk terug zoals voorheen. Ik hekel hier al lang de aanpak van telenet rond de FM-afkoppeling maar vind het wel mooi dat ze de FM nu overal terugzetten. Het toont het belang aan van deze essentiële dienst voor veel mensen. Alleen jammer dat ze er niet duidelijk over communiceren.
Deze morgen is de FM alweer afgeschakeld (postcode 9960). Telenet is dus letterlijk met ons voeten aan het spelen...
mvg
Geert
Telenet heeft duidelijk meegedeeld dat de verdere afsluiting van het FM signaal gepauseerd werd. Voor de regio's waar het signaal reeds afgesloten was, veranderd er niets: dat signaal blijft afgesloten.
Als je in een reeds afgesloten regio woont en je probeert al dan niet bewust of het terug werkt, veranderd niets aan de mededeling van Telenet. Leer aanvaarden dat mensen fouten maken en dat er ergens iemand bij Telenet iets verkeerd gedaan heeft en dat die fout de volgende dag herstelt werd. Ik vind helemaal niet dat er iemand met uw voeten aan het spelen is.
Beste Janneman,
Gezien het signaal werd teruggezet in de afgesloten regios, en dat het twee dagen later opnieuw werd afgeschakeld, blijkt nu duidelijk dat dit voor telenet slechts een eenvoudige handeling is.
Bovendien stelt telenet dat de verdere afwikkeling momenteel op pause staat en dus zie ik geen enkele reden voor hen om FM op de kabel toch nog af te schakelen.
Dus je hebt gelijk dat ik niet mocht stellen dat "telenet met ons voeten aan het spelen is".... dat was inderdaad te zacht uitgedrukt.
Gegeven het belang van alle informatie die momenteel wordt verstrekt via de radio wordt gaat deze manipulatie immers verder; het is gewoon kwaadwillige pesterij van een commercieel bedrijf dat helaas beter zou moeten weten.
Disclaimer: ik ben gewoon klant bij telenet en wordt niet betaald of werk niet voor hen.