24748
netweters
|
152298
antwoorden
|
20688
vragen
|
Ik heb sinds dit weekend ook deze modem nadat we zijn overgeschakeld naar het abonnement All Internet. Mijn vorige modem (CV6181E) kon die snelheid blijkbaar niet aan (zelf moeten ontdekken...). De knop "geavanceerde instellingen" blijkt niet geactiveerd te zijn in "Mijn Telenet", ik kan enkel kiezen voor "Modem herstarten".
Hiernet een eerste keer gebeld met de klantendienst en volgens hun is die optie enkel beschikbaar als je kiest voor de modem met WiFi... Oplossing van de klantendienst: dit model omruilen voor het model met WiFi. Die uitleg lijkt mij op niets te slaan uiteraard 🙂
Ik heb exact dezelfde situatie als vossie: mijn router krijgt enkel een intern adres, geen publiek. Kan iemand van Telenet hier is naar kijken aub?
Je richt u hiervoor best rechtstreeks tot Telenet via de sociale media (werken ook op zon- en feestdagen) Facebook-pagina , Twitter of via WhatsApp.
@RumaNoV ik heb ook de CV8560E modem en hier is "geavanceerde instellingen" wel beschikbaar.
Logisch ook, want het is daar dat je het MAC adres van de externe interface van je eigen router/firewall moet ingeven. Enkel daarna zal deze een publiek IP krijgen.
De klantendienst is dus fout. Misschien moet er nog iets doorlopen in de interne systemen van Telenet, maar het is wel de bedoeling dat je eraan kan.
Zoals ik al dacht :). Bedankt voor jullie reacties. Ik heb via Whatsapp contact opgenomen en reeds reactie gehad. Men heeft een dossier opgemaakt voor de technische dienst. Zou deze week nog opgelost moeten zijn.
Net antwoord gehad van Telenet: " Bridging is niet mogelijk met uw type modem. Poortinstellingen doet u op uw eigen router en kan u niet via onze modem instellen met uw type."
Zucht... Iemand van Telenet hier die kan tussenkomen aub?
@RumaNoV schreef
Net antwoord gehad van Telenet: " Bridging is niet mogelijk met uw type modem.
Vraag eens naar de reden waarom dat niet mogenlijk is.
@RumaNoV schreef:Hiernet een eerste keer gebeld met de klantendienst en volgens hun is die optie enkel beschikbaar als je kiest voor de modem met WiFi... Oplossing van de klantendienst: dit model omruilen voor het model met WiFi. Die uitleg lijkt mij op niets te slaan uiteraard 🙂
Die uitleg slaat uiteraard op niets 🙄
Eigenlijk ongelofelijk en onaanvaardbaar dat de Helpdesk zelfs geen goede kennis heeft van hun eigen materiaal?
De E-router is een volwaardige modem/router - maar zonder Wifi. Je kan hier dus alles mee doen wat je met een "model met WiFi" kan doen - met een surplus: de "IPv4 bridge"
@RumaNoV schreef:Net antwoord gehad van Telenet: " Bridging is niet mogelijk met uw type modem. Poortinstellingen doet u op uw eigen router en kan u niet via onze modem instellen met uw type."
Nog belachelijker dat je van de achterliggende technische dienst ook zo'n nietszeggend en verkeerd antwoord krijgt. Is er daar nu niemand competent?
De oorzaak is heel waarschijnlijk dat ze bij Telenet het verkeerde type modem ingebracht hebben, vandaar:
@RumaNoV schreef:Zucht... Iemand van Telenet hier die kan tussenkomen aub?
@Suzy ???
@Suzy geniet nog even van een welverdiende vakantie, maar misschien kunnen de moderatoren dit doorgeven binnen Telenet?
@RumaNoV gewoon even om verwarring te vermijden: de implementatie bij Telenet heet "Mac Passthrough", dis is niet hetzelfde als Bridging op laag2. Het eindresultaat is wel hetzelfde.
En inderdaad: het antwoord van Telenet slaagt nergens op, het is zelfs helemaal andersom: de CV8560E is het enige toestel dat momenteel MAC passthrough ondersteunt.
Ondertussen nog volgende antwoorden gehad:
@JordivdK alles werkt ondertussen inderdaad, bedankt!
Hallo beste mensen , na veel lezen op dit forum ben ik te weten gekomen dat mijn oude modem only
6181 het niet haalt met de nieuwe upgrade van mijn abonnement , dus vrijdag modem omwisselen naar CV8560E , dus met bridge mode , graag even ter info met de bridge mode ,voor mijn eigen router te kunnen gebruiken hoe je het correct aansluit , ik veronderstel de blauwe wanpoort op de nieuwe router die gaat naar de wanpoort op mijn router (Asus) en wan macadres instellen in mijn telenet. kan mij iemand eens helpen daarmee? hoe je de zaak correct aansluit. alvast beste dank.
Je gebruikt de blauwe poort niet. Je jebruikt één van de vier lan poorten. Je geeft het mac-adres van je eigen router op in Mijn Telenet. Het toestel met het ofgegeven mac-adres krijgt een wan ip-adres.
Veel dank voor deze info ,is duidelijk nu. Mvg.👍