24753
netweters
|
152359
antwoorden
|
20693
vragen
|
Ik merk op dat in de productbeschrijving van ONE en ONEup er de volgende melding is bijgekomen:
"Onbeperkt* supersnel surfen thuis en onderweg, nu ook op 5G"
Heeft er al iemand dit ergens opgemerkt op zijn mobiel toestel?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Ja inderdaad. De tekst is nu verwijderd. Waarschijnlijk is deze tekst er per ongeluk iets te vroeg opgezet en was de persmededeling nog niet verstuurd.
Want geef nu toe...voor dit nieuws wil je wel de nodige aandacht krijgen.
@Master-Magic schreef:@BillyX normaal in de haven van Antwerpen en nog enkele plaatsen bieden ze al 5G aan, misschien dat ze dat bedoelden.
we zullen het wel snel horen tegen nieuwjaar 😉
Neen, voorlopig is 5G van Telenet niet beschikbaar voor de gewone consument. Al de testopstellingen in Antwerpen, Leuven enzovoort zijn enkel intern of voor enkele bedrijven bedoelt.
Maar ik vermoed dat hier nu snel verandering in gaat komen. Proximus adverteert nu al volop voor het gebruik van 5G. Telenet moet wel iets gaan doen.
Hi,
Ik geef hierover graag wat meer informatie! Het gaat inderdaad om een fout op de website en intussen werd dit aangepast. Bij de lancering van 5G zullen we zeker alle klanten tijdig op de hoogte brengen.
Dankjewel om dit tot onze aandacht te brengen en sorry voor de verwarrende communicatie!
Groetjes,
Ellen
Hoe dan ook…het grote verrassingseffect is wel verdwenen. Foutje of niet, dit betekent gewoon dat er in de vergaderzalen van Telenet is besloten om het 5G netwerk open te stellen voor de gewone consument.
Alleen de dag van lancering weten we nog niet. Maar dat alles wordt voorbereid mag wel duidelijk zijn. 😀
Ik had van weekend eens contact opgenomen met de klantendienst en ze zeiden dit:
Van 15 november tot 1 december zijn er testen bezig met 5g netwerken van Telenet. Pas na evaluatie hiervan zal de uitrol beginnen maar een datum hiervoor is nog niet gekend. Het zal dus nog even afwachten zijn.
Ook heb ik gezien dat ze in de buurt van Tielt, Dentergem, Oostrozebeke en Ingelmunster 5G-masten hebben geplaatst
Net deze mail gekregen. 5G vanaf maandag beschikbaar voor ONE(up). Heeft er iemand meer info over welke steden en gemeenten?
Fijn cadeau van de Sint. Ben benieuwd of ze hun speedcap zoals bij One gaan doortrekken als ze 5G uitrollen voor Wigo, Kong enz.
@Master-Magic schreef:@Steven-ENog geen mail van gehad, woon in zo een buurt en heb een one abbo en iPhone met 5G,
ben benieuwd wat de snelheid gaat zijn,
haal nu al 230 down via de iPhone 4G.
Heb je One Up?
Hier de mail: