24761
netweters
|
152514
antwoorden
|
20714
vragen
|
@karelclaessens schreef:Zoek de fout....
Wat haal je met coax rechtstreeks aan de modem.
Telenet bellen.
Ik heb uw afbeelding afgekeurd omdat uw publiek IP adres zichtbaar was.(Helemaal links onderaan)
Je kan uw afbeelding opnieuw uploaden nadat je uw adres gemaskeerd hebt. Dat kan je bvb doen met Paint door er een zwart rechthoekje over te tekenen.
Op wat baseer jij uw antwoord? Kon jij de afbeelding zien?
@StefaanH schreef:
Op wat baseer jij uw antwoord? Kon jij de afbeelding zien?
Ja,het was een Test met speedtest.telenet.be
Ip begon met 82.....................
Zijn downspeed was nog geen 2Mbps
Upspeed 18Mbps
Smalband kon het niet zijn.
zelfs met een screenshot is het wat weinig info voor ons om te helpen 🙂
Type modem, test via wifi of utp?
wifi: locatie / utp: direct op modem? via welk toestel heb je dit getest enz..
Hetgeen je aangeeft over die afbeelding is correct. Ik vraag me af hoe het komt dat jij die kon zien. Dat kon ik zelfs niet, ik kreeg enkel de nieuwe, mooie afbeelding van Telenet te zien dat de afbeelding eerst goedgekeurd moest worden.
Krak zijnde heb ik toegang tot de galerij met geplaatste afbeeldingen en daar kon ik ze natuurlijk wel zien. Daar heb ik dan gezien dat het IP adres zichtbaar was en de afbeelding afgekeurd, waardoor het desbetreffende symbool er nu staat.
Heel vreemd dat jij die kon zien ...
@StefaanH schreef:
Hetgeen je aangeeft over die afbeelding is correct. Ik vraag me af hoe het komt dat jij die kon zien. Dat kon ik zelfs niet.
Heel vreemd dat jij die kon zien ...
Ik zie dikwijls nog al veel 😲
Je kan ook zo posten,dan heb je geen goedkeuring nodig
https://www.speedtest.net/my-result/d/611959d0-34f7-463a-be18-782d460e381e
Natuurlijk, door het plaatsen van een link naar een afbeelding ergens anders omzeil je de controle op de inhoud, dat klopt.
In eerste instantie.
Want wanneer er vastgesteld wordt dat een link naar een afbeelding die niet aan de voorwaarden voldoet in een post staat wordt doorgaans die link wel verwijderd door een moderator of een Krak.
En dat is geen censuur, dat is simpelweg alles wat hier staat in overeenstemming brengen met de voorwaarden en spelregels van dit forum.
Blijft het raadsel hoe jij een afbeelding kon zien in een post die nog niet behandeld was door een moderator of Krak. Heel bizar ...
@StefaanH schreef:
Blijft het raadsel hoe jij een afbeelding kon zien in een post die nog niet behandeld was door een moderator of Krak. Heel bizar ...
Het IP adres is makkelijk te achterhalen zoals forums dit altijd zien.
Ook IP adres via emails enz.....
Waar is @karelclaessens gebleven 🤔
Enkel @Suzy of iemand anders binnen Telenet kan dit raadsel oplossen, tenminste indien de AGV (GDPR voor de anglofonen) dit niet belet.
Laat het ons echter gemakkelijk en waarschijnlijk houden. Stel dat op zeker ogenblik een Krak of een andere bevoegde de afbeelding goedkeurt. Na de goedkeuring stelt die vast dat het niet mocht en trekt de goedkeuring in. Toevallig is er een gebruiker die in de korte periode (waar het systeem eens zeer vlug werkt) het bericht ziet en reageert. Deze uitleg lijkt me zeer plausibel. Indien er een log is van het goed- en afkeuren van een afbeelding en indien deze log voldoende intern toegankelijk is, kan dit nagekeken worden.
Of je kan de verandwoordelijkheid bij de poster leggen.
Ik heb zelf even in de logs achterliggend gekeken en zie alleen dat de afbeelding werd afgewezen door @StefaanH om 21:04 op vrijdag 23/10. Waarom @robatoras de afbeelding even kon zien is me onduidelijk. Ik heb alvast zijn rechten nagekeken en hij heeft normale rechten, zoals eender andere Netweter op dit platform. Geen extra permissies werden toegekend.
Ik laat Khoros dit verder onderzoeken, want is een vreemd scenario. 🤔
We zijn hier om duidelijke redenen even off-topic afgedwaald, maar @robatoras je hebt een punt, namelijk dat @karelclaessens intussen nog niet meer teruggekeerd is.
Nog even geduldig afwachten, als het probleem blijft duren zal hij nog wel eens komen piepen.
Aan @karelclaessens , wanneer je hier nog eens leest, alvast excuses voor het kapen van uw topic. We zijn opnieuw een en al oor voor u.
@Suzy schreef:
Ik laat Khoros dit verder onderzoeken, want is een vreemd scenario. 🤔
Succes🙄