24777
netweters
|
152632
antwoorden
|
20725
vragen
|
Via de tv-box staan er voor de programma's van VTM geen korte inhouden gepubliceerd. Daar waar dat met de digicorder wel het geval is.
Ook kan er via de digicorder tem 13/09 programmatie gezien worden, bij een tv-box niet, enkel tot 08/09 momenteel.
Kan dit verholpen worden aub.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Wat is de status momenteel aub ?
We kunnen nog steeds maar 13 dagen ipv 14 dagen op voorhand de korte inhoud zien.
Wel vermoeiend zo maanden aan een stuk hetzelfde probleem moeten aanhalen.
En de tv-gids die regelmatig niet klopt. Staat regelmatig gewoon ineens een blok "wordt aangekondigd" en bijvoorbeeld bij Eurosport staat voor komende week een totaal foute planning voor de wielerronde van San Juan. Bij Proximus en zelfs bij het Nederlandse Telenet-zusje Ziggo kunnen ze de tv-gids wel correct weergeven. Alle miserie is echt gewoon begonnen bij het overstappen naar de nieuwe leverancier voor de tv-gids die volgens Telenet een verbetering zou betekenen.
Nu had ik toch wel graag geweten wat vandaag, na zoveel maanden reeds, de stand van zaken is aub.
Wanneer wordt dit opgelost ???
We hebben dit doorgegeven aan onze leverancier. Het blijkt dat DPG slechts 13 dagen doorgeeft of dat ze toch 14 dagen doorgeven maar dat er door het verschil in tijdzones met onze leverancier er maar 13 dagen overblijven. Sorry dat we jou geen goed nieuws hebben kunnen brengen.
Verschil in tijdzones ... Waar zit die provider dan ergens?
En wanneer wordt dit opgelost ? Want Telenet verkoopt het wel als 14 dagen vooruitkijken, geen 13 ...
inderdaad ... DPG ... die zitten toch in Vilvoorde, waar zit die leverancier dan ?
DPG geeft dit door aan het bedrijfje dat zorgt voor de verzameling van EPG info, maar dat zit volgens lieselot in een ander land dan België waardoor er een tijdsverschil is en er een dag wegvalt, de epg wordt smorgens vernieuwd voor elke zender, als de epg info pas daarna wordt doorgegeven dan zit je dus met een dag dat je kwijt bent elke keer.
Ja inderdaad, dat had ik begrepen.
Is het dan zo moeilijk om een bedrijf in dezelfde tijdzone te vinden ?
Ik weet niet hé, maar de klant betaalt voor deftige service. Aan heel die uitleg heeft de klant geen boodschap. Dat ze een oplossing zoeken en vinden.
Ik vrees dat dit in de horizon contract overeenkomst zit dat deze moet gebruikt worden, in Nederland gebruiken ze deze ook, en daar zijn ook veel klachten over.
we zullen er spijtig genoeg niet veel kunnen aan doen dan aanvaarden….
Dus er zijn overal veel klachten over deze leverancier, maar ze blijven die gebruiken ?
Ik versta dat precies niet zo goed ...
De leverancier moet de kans krijgen om het op te lossen
daar krijgt hij tijd voor op dit moment is alleen op de box het probleem
dus de klachten vallen nog mee moest op alle systemen zijn dan kunnen er harde stappen gezet worden nu niet
@luc55 probleem is wel dat die nieuwe leverancier ook op de digibox en digicorder komt, en laat hen het oplossen, dit probleem is al sinds de start deze zomer,
na 6 maanden zou je verwachten dat dit al is opgelost,
maar door het tijdsverschil zal dit niet snel opgelost worden,
zie de werking hoe het vergaat hoe dit probleem ontstaat.
China bijvoorbeeld. Daar is de op het ogenblik van de post van deze reactie bijna middernacht en over ca 12 minuten is het daar reeds 29 februari.