24750
netweters
|
152322
antwoorden
|
20691
vragen
|
Ziggo komt hoogstwaarschijnlijk op termijn met een nieuwe settopbox die dezelfde functionaliteit als de huidige Mediabox Next zal hebben. Veel details zijn nog onbekend, maar wel is duidelijk dat de provider onlangs een groep klanten heeft benaderd om het nieuwe kastje te testen.
https://tweakers.net/nieuws/183096/ziggo-komt-met-nieuwe-versie-van-mediabox-next-settopbox.html
Heeft Telenet ook plannen hieromtrent?
Titel gewijzigd door Nick (Mod) | Vorige titel: Ziggo komt met nieuwe versie Mediabox Next-settopbox.
Uit een reactie op tweakers blijkt dus dat Telenet ook al aan het testen is. Ik zou alleszins graag willen meetesten, als dat mogelijk is.
@Koekroeck1 Het testen gaat over de huidige box dat Telenet heeft dat getest is, bij mijn weten is de nieuwe versie zelf nog niet in test bij Telenet 😉
Ben je dat zeker?
Die medianext box van Ziggo is toch dezelfde als de zwarte tv-box van Telenet (die niet te verkrijgen is). Tweakers refereert naar deze box: https://www.libertyglobal.com/about/products/mini-tv-box/
En in de comments zou dus Telenet dus ook al aan het testen zijn met die box.
@Koekroeck1 dan zouden we er als Krak al iets van gehoord hebben en heb het hier nog niet zien verschijnen, eens @Suzy bij roepen dan 😉
Geen idee of het over hetzelfde model gaat, maar bij Telenet is er reeds een nieuwe versie van de Telenet TV box in omloop. Het verschil met het vorige model is miniem. (minder knopjes aan de voorkant, kleinere afstandsbediening, geen mini-scart of analoge audio uitgang meer)
Je moet geen krak zijn,om iets eerder te weten.
Telenet pressroom,en je bent er als eerste bij.
Als ze even groot zijn, vermoed ik dat er nog wel een fan aanwezig zal zijn.
De mini versie, zoals getoond op het Liberty Global filmpje, ziet er wel goed uit.
Het geluid van de fan ervaar ik persoonlijk als het grootste nadeel van de huidige box, vooral als hij niet in een gesloten kast staat.
@m-jan20 schreef:Misschien gaat het wel om dit 👀
@robatoras Stond al vermeld in de Topic starter @Ex-Netweter die de link plaatste.
@Tweakers-net.
Het zou kunnen dat de nieuwe versie aansluit bij de bestaande 4K Mini TV Box, een decoder die Ziggo's moederbedrijf Liberty Global met het bedrijf Commscope heeft ontwikkeld.
@robatoras daar gaat het niet over.
De vraag is of de TV box V2, momenteel in omloop bij Telenet, dezelfde is als de 4K mini TV Box.
Wellicht niet.