24749
netweters
|
152308
antwoorden
|
20690
vragen
|
Dag Netweters,
Ik heb in mijn mailbox een mailadres verwijderd.
Normaal gezien komt dit op een plek terecht waar ik het dan definitief kan verwijderen en dan eventueel overplaatsen naar andere mailbox.
Dit lukte altijd, tot vandaag.
Ik vind nergens meer de optie om mailadres definitief vrij te geven.
Opnieuw toevoegen lukt ook niet want dan krijg ik de melding dat mailadres reeds bestaat.
Functie verdwenen of ik ergens over ?
Iemand een oplossing aub ?
Titel gewijzigd door Lieselotte (mod) | Vorige titel: Vrijgave mailadres ?
Hier ook hetzelfde probleem.
2 weken terug zat mijn account nog op het oude systeem en dan perfect mijn moeder over kunnen zetten op haar eigen account.
Gisteren mijn vader willen overzetten en het enigste dat lukte was zijn mail adres verwijderen.
-Vrijgeven, geen optie meer.
-Mailbox vrijgeven zou wel lukken maar als je dit doet krijg je error: ng.ocapi.500-OCAPI-ERR-ODCS116-errorfield
Ik zit met dezelfde miserie...
Ik had voor mijn vrouw een alias aangemaakt op een oudere mailbox van mezelf. Met deze alias diende ze eerder deze week enkele belangrijke sollicitaties in.
Op deze (oude) mailbox stonden echter oude aliassen van mij actief waar veel SPAM op binnen kwam.
Ik dacht... eventjes de nieuwe alias verwijderen, aging verwijderen en koppelen aan haar eigen nieuwe mailbox...
Niet dus!
Mailadres is nu ergens zwevende (en onbereikbaar).
Klantendienst ging een "dringend" ticket aanmaken, maar dat is maar een doekje voor het bloeden.
Ik heb het echt intussen gehad met Telenet. Deze week leggen ze fiber in de straat. Het enige dat me nog tegen zal houden is dat andere (fiber)operatoren geen eSim voor smartwatches ondersteunen momenteel.
Ik moet wel zeggen dat enkele dagen na de miserie, tickets laten aanmaken door klantendienst en meerdere malen bellen de mogelijk er plots bij stond om dat bepaald email adres vrij te geven.
Werd deze functie onlangs toegevoegd tijdens een release of zit er vertraging op het verwijderen van email adressen voor ze in de lijst komen voor vrijgave ?? geen idee
Probleem is allesinds van de baan nu.
Waar stond deze optie dan plots bij jou? Onder de mailbox zelf bij de aliassen?
Ik zie dat er meer en meer mensen ook dezelfde "verwijderde e-mail" problemen hebben als ik en dit al sinds januari.
Even herhalen:
"Mijn probleem is ook dat ik, toen ik nog op het vorige platform zat (met de blauwe tegels), een paar mailadressen tijdelijk had gedeactiveerd omdat er nogal veel spam op terechtkwam. Je had dan 6 maanden tijd om die "geparkeerde" emailadressen terug naar de mailbox te verhuizen.
Zonder te verwittigen heeft TN mij dan op het nieuwe platform gemigreerd en toen waren die mailadressen verdwenen met als resultaat dat als ik ze wil terugzetten een melding krijg dat ze al in gebruik zijn."
Ikzelf heb dit probleem al tig keer gemeld (telefonisch, Messenger, WhatsApp) en steeds krijg ik het antwoord:
"Hey xxxx ! Helaas kunnen we niet meer doen dan wachten tot onze achterliggende dienst dit dossier heeft verwerkt. Onze excuses voor de hinder."
Ik mis hierdoor een belangrijk e-mailadres en heb reeds meerdere instanties moeten contacteren om te vragen hun documenten door te sturen naar een nieuw e-mailadres.
Is hier misschien ook al een algemeen ticket voor aangemaakt ?
Het ticket dat ze voor mij hebben gemaakt blijkt weinig prio te hebben daar het dus al aansleept sinds januari.
PS: dit probleem is niet gerelateerd met de ontoegankelijkheid van mijn mailboxen wat vorige maand is opgelost.
Onder de algemene mailboxen. Dus de eerste pagina nadat je klikte op beheer je mailboxen. Dan zie je al je mailboxen met hun aliasen.
Daar onder stond plots het vrij te geven email adres.
Ik heb wel een dossier laten aanmaken voor backoffice via de klantendienst, werd het daardoor opgelost ?? Who knows, nooit officieel een bericht er over gehad.
Tussen verwijderen en kunnen vrijgeven duurde wel enkele dagen, weet niet meer precies hoe lang.
Helaas nog steeds geen oplossing. Elke keer 1,5u tot 2u wachten. Reeds 4x uitgelegd. Emailadres van overleden moeder dat kan niet losgekoppeld worden, zelfs wachtwoord aanpassen lukt niet. Medewerker 1u mee bezig geweest, ze gingen dit elke keer meteen oplossen en me terugbellen, echter niets ! Enkel nieuw mailadres aanmaken lukt, maar dit laten linken aan account ipv het adres dat ik wil vrij krijgen lukt niet en dit terwijl de account in principe nietmeer bestaat want alles is overgenomen door de nog inwonende kinderen op een nieuwe account. Hoe kan het dat een account van een overledene nog steeds te bereiken is en waarom word er niets aan gedaan met voorrang. Op zen minst belofte van terug te bellen of zaak op te volgen is teveel gevraagd en niet uitgevoerd. @Suzy
Ja, toch triestig dat zulke zaken geen voorrang krijgen.
Vorige week nog eens een WhatsApp bericht gestuurd en als antwoord kreeg ik:
"Hey xxxx! Helaas kunnen we niet meer doen dan wachten tot onze achterliggende dienst dit dossier heeft verwerkt. Onze excuses voor de hinder."
Ik wacht al van in januari !
Hoe moeilijk kan het zijn om, in mijn geval, simpelweg een e-mail die al meer dan 25 jaar in mijn bezit is en die TN is kwijtgespeeld en nu ergens rondzweeft, terug te plaatsen naar mijn mailbox of het definitief te verwijderen zodat ik het zelf kan terugplaatsen.
Ondertussen de zaak ook naar de Ombudsman gestuurd en de procedure loopt...
Denk je dat het nu sneller gaat zijn ? Het antwoord is nee lees dit eens bij termijnen
Mijn vorig probleem die ook maanden heeft aangesleept (geen toegang mailboxen) is toch redelijk vlug in orde gekomen NA tussenkomst Ombudsdienst...
@Weetnetter schreef:Ja, toch triestig dat zulke zaken geen voorrang krijgen.
Iedereen vindt natuurlijk dat "zijn/haar" probleem voorrang moet krijgen 🤗. Telenet heeft duidelijk gecommuniceerd dat hun prioriteit ligt bij de klanten die geen internet, televisie of telefoon hebben. Alle andere problemen zijn niet prioritair, en worden dus op de lange baan geschoven.
Misschien toch eens nadenken over jouw toekomstige mail behoeftes. Mailadres van de internetprovider is altijd een slecht idee, en bindt jou met handen en voeten aan de provider. De core business van een internet provider is internet ...
Ik lees hier veel antwoorden die totaal niet relevant zijn...
Waarschijnlijk om het "tellertje" te spijzen.
Ik betaal méér dan genoeg aan TN om over een 100% werkende service te beschikken. OOK perfect werkende e-mails.
Dat ze al 6 maanden een veel gebruikt e-mailadres blokkeren (door hun stommiteit) is voor mij ook een prioriteit.
@Weetnetter schreef:Ik betaal méér dan genoeg aan TN om over een 100% werkende service te beschikken. OOK perfect werkende e-mails.
Hoe graag je dat ook zou willen. De prijs die je betaalt, is nooit een argument voor de kwaliteit die je krijgt.
Telenet doet haar uiterste best, maar faalt.
Als deze situatie voor jou onleefbaar is: ander en beter.
Voor e-mail is dat nu toch niet moeilijk? Je maakt vandaag nog een Gmail-account aan, je importeert je contactpersonen en e-mailberichten en je bent terug vertrokken.
Ik heb hetzelfde probleem kan mail adres van zoon voor school die ik dringend nodig heb niet vrijgeven
reeds 3 x gebeld , it zou kijken voor oplossing binnen de 2 dagen maar niks van oplossing voorlopig
ik heb nu wel de knop staan maar dan krijg ik een foutmelding
@avd bedankt voor de screenshot van de foutmelding. Jij ziet de knop dus staan, maar krijgt een foutmelding wanneer je erop drukt.
@Petroke @Weetnetter @sammyke007 staat er bij jullie ondertussen ook al een knop op deze pagina in Mijn Telenet? Of is er nog altijd niets zichtbaar? Indien mogelijk mogen jullie ook zeker nog screenshots bezorgen.