24753
netweters
|
152360
antwoorden
|
20693
vragen
|
sportzender Play Sports Open wordt play 6 met gratis sport voor iedereen ook voor niet telenet klanten
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240711_94458596
vanaf 13 augustus
Telenet zal op Play 6 op donderdagen voetbalwedstrijden uit de UEFA Europa League en de Conference League programmeren en op zaterdagen Formule 1-kwalificatieritten. Ook enkele Premier League-wedstrijden zullen gratis te zien zijn op Play 6, te beginnen met Chelsea-Manchester City op 18 augustus.
Titel gewijzigd door Laurence (mod) | Vorige titel: sportzender Play Sports Open wordt play 6 met gratis sp
@luc55 schreef:Je hebt gelijk van veldritaanbod niets te vinden
En als ze op Play 6 gaan uitzenden zullen ze de Vrt niets meer uitzenden
Nu werd dit gedaan met +- 2 uur vertraging op de Vrt
Natuurlijk er is geen geld meer bij de Vrt zal gedaan zijn zeker
Iemand de vraag gesteld aan de Vrt
En Telenet laar de crossliefhebbers die ze 10-tal jaren geleden hebben willen aantrekken met de rechten op te kopen nu lekker stikken want dit kreeg ik zonet als antwoord op de vraag of de cross naar Play 6 verhuisd: "We hebben als antwoord ontvangen dat we geen uitzendrechten meer hebben voor Superprestige en Wereldbeker. Indien hier verandering in komt, lees je dit terug op onze website."
We kunnen alleen maar hopen dat andere kanalen die we kunnen ontvangen zoals vtm, Sporza of Eurosport de rechten opkoopt en ze dus niet enkel en alleen bij Proximus te zien zullen zijn...
is dit een besparing bij Telenet, nu ze de rechten terug hebben van de Champions, Europa en Conference League? Mijn inzien kan het wel eens zijn dat Play Sports een beetje meer voetbalzender aan het worden zal zijn van augustus.
Benieuwd wie de rechten nu heeft zou vtm kunnen zijn maar die hebben nu veel voor de voetbal betaald
We hoppen Vrt maar die hebben geen geld
Eurosport nl zend nu de cross uit in Nederland zou wel kunnen dat ze het nu hebben
Bedankt voor de info
Ik hoop dat vrt zijn geld beter besteed dan aan dure sportwedstrijden (zelfs al zijn er veel kijkers). Laat het commerciële over aan de commerciële zenders en gebruik daarvoor niet ons belastingsgeld. Het argument van de miljoenen kijkers houdt geen steek. Als VTM en Play willen bieden, laat die dat dan doen en probeer als VRT vooral niet om hoger te bieden.
Ja, en wat gaat dat in 2025 worden, als de rechten vrij komen van de JPL league? Alles wordt duurder en 't zal weer toch niet Dazn die met de eer zal lopen zeker...
Ik vraag me af waarom dat Telenet NU niet op zaterdag de kwalificatie van de F1 kan uitzenden op PS1? Waarom wachten na 13/8/24 op Play6?
Voor de Vrt was het een ramp jaar de Voetbal dat tegen viel van kijkcijfers
en tour nog slechter als je hoort dat Npo een record had met de tour kwa kijkcijfers
https://over.nos.nl/nieuws/tour-de-france-bij-nos-trekt-92-miljoen-kijkers/
Olympische Spelen Parijs 2024 daar wordt nu veel reclame voor gemaakt maar we denken dat dit niets gaat worden
De JPL league zal minder ophalen
Dit zie je ook in de buurlanden
Behalve Engeland daar zal het meer zijn de rest wordt veel minder
https://www.vi.nl/nieuws/noodscenario-ligue-1-mondt-uit-in-teleurstellende-tv-deal
Dazn koopt alles op kan ook met 2 spelers zijn dat ze samenwerken
@luc55 Je kan zeggen dat het aan de beeldkwaliteit lag bij de VRT, maar de bron bij bijna elke zender was zo slecht, snap niet dat ze het 4K beeld niet doorgaven aan de zenders, dat bestond in Frankrijk, via DVB-T2 en via enkele providers in Frankrijk,
heb 1 keer gekeken er naar op de bron van waar Telenet de france2 en 3 van haalt en daar was de beeldkwaliteit even slecht,
misschien zat het ultra HD kanaal in Nederland via npo1 er iets voor tussen dat ze meer kijkers hadden.
Dit komt op de VRT nog enkele jaren:
Over welke wedstrijden gaat het?
De vernieuwde samenwerking omvat 8 wedstrijden bij de mannen (Omloop het Nieuwsblad, Gent-Wevelgem, Dwars door Vlaanderen, Ronde van Vlaanderen, De Brabantse Pijl, Brussels Cycling Classic, Scheldeprijs en Ronde van Limburg) en 3 wedstrijden bij de vrouwen (Omloop het Nieuwsblad, Gent-Wevelgem en Ronde van Vlaanderen). Het contract loopt van 2025 tot en met 2031.
Daar zullen niet veel tegen biedingen op gekomen zijn
Als er maar 1 partij over blijft dan heb je prijs
We hebben dit topic even mee opgevolgd en navraag gedaan omtrent de vragen over het veldrijden- en hockeyaanbod voor jullie! Dit is wat we alvast mee kunnen delen:
Voor het veldrijden zijn de rechten eind vorig seizoen afgelopen. Momenteel lopen er nog gesprekken over de rechten voor de komende seizoenen, hierover is nog niets beslist. Daarover hopelijk snel meer! Daarnaast blijft de landencompetitie van hockey nog steeds op de betaalversie van Play Sports bestaan. 😊
@DeMMi schreef:We hebben dit topic even mee opgevolgd en navraag gedaan omtrent de vragen over het veldrijden- en hockeyaanbod voor jullie! Dit is wat we alvast mee kunnen delen:
Voor het veldrijden zijn de rechten eind vorig seizoen afgelopen. Momenteel lopen er nog gesprekken over de rechten voor de komende seizoenen, hierover is nog niets beslist. Daarover hopelijk snel meer! Daarnaast blijft de landencompetitie van hockey nog steeds op de betaalversie van Play Sports bestaan. 😊
Het is vooral jammer dat er geen eenduidige communicatie kan gegeven worden de laatste tijd bij Telenet. Eerder deze week kreeg ik via X als antwoord dat jullie de rechten niet meer hebben voor de cross terwijl nu dan blijkt dat er nog onderhandeld wordt. Ik weet dat jij hier waarschijnlijk zelf amper iets aan zal kunnen veranderen, maar de communicatie loopt de laatste tijd wel regelmatig mank en dat is een jammerlijke zaak.
Dat gezegd zijnde hoop ik dat er alleszins nog genoeg veldrijden aankomt voor Telenet-klanten en we niet overal naast gaan vallen omdat bijvoorbeeld Proximus het alleenrecht gaat nemen zoals ze met verschillende wegwedstrijden doen en de Zesdaagse van Gent.
Het ene spreekt het andere toch niet tegen?
Ze hebben momenteel de rechten niet. Ze zijn aan het onderhandelen over nieuwe rechten, maar zo lang er geen bevestiging is klopt dat ook gewoon.
Indien er een nieuwe overeenkomst is kan er gecomuniceerd worden (wat ze je op X ook gezegd hebben).
@WG94 schreef:Het ene spreekt het andere toch niet tegen?
Ze hebben momenteel de rechten niet. Ze zijn aan het onderhandelen over nieuwe rechten, maar zo lang er geen bevestiging is klopt dat ook gewoon.
Indien er een nieuwe overeenkomst is kan er gecomuniceerd worden (wat ze je op X ook gezegd hebben).
@WG94 schreef:Het ene spreekt het andere toch niet tegen?
Ze hebben momenteel de rechten niet. Ze zijn aan het onderhandelen over nieuwe rechten, maar zo lang er geen bevestiging is klopt dat ook gewoon.
Indien er een nieuwe overeenkomst is kan er gecomuniceerd worden (wat ze je op X ook gezegd hebben).
Klopt maar alleen jammer dat Play Sports zelf niet meer antwoord op PM's wat ze vroeger wel nog deden 😕
Voor de rest mag Telenet zelf hun website over Play Sports aanpassen want de informatie is soms wel heel out-of-date.
Voorbeelden:
"Met de Play Sports-app en playsports.be kijk je sport in een nieuwe dimensie. Zo zijn er heel wat leuke extra’s bovenop de live-wedstrijden: opstellingen, balbezit, goal alert ... Jij kiest wat je precies wil zien en hoe!" , Hoelang is de Play Sports app zelf al niet inactief? Telenet promoot al lang alleen maar Telenet.tv en niet meer Playsports.be waar er ook nog streams zijn maar ook niet meer met alle "extra's", of toch een nieuwe Play Sports app binnenkort?
https://www2.telenet.be/residential/nl/producten/telenet-tv/play-sports/veldrijden & https://www2.telenet.be/residential/nl/producten/telenet-tv/play-sports/voetbal nog geen Champions League te zien in de lijst , en ook niets meer te lezen over Ligue 1 op DAZN (waar bij DAZN ook verdacht stil is hierover).
https://www.playsports.be/ zelf dat nog moet klaargestoomd worden voor de Champions League, Alleen Europe League & Conference League staan hier op.
Met alle competities die stillekes aan opnieuw beginnen mag er wel wat schot in de zaak beginnen komen bij Telenet met updates & nieuws.
Spijtig van de hockeyaanbod dat we niet meer gratis kunnen zien
We gaan het missen of is er nog een andere manier van ontvangen zonder het totaal pakket te nemen