24753
netweters
|
152359
antwoorden
|
20693
vragen
|
Heden wist de helpdesk van Telenet mij te vertellen dat Telenet gaat stoppen met de mogelijkheid om in te loggen via itsme aan te bieden, daardoor kan je momenteel ook geen nieuwe koppeling meer uitvoeren tussen MyTelenet en je itsme ! Klopt dit ?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Daar heb ik zelf niks van gehoord.
Heb je enkel gebeld naar helpdesk om dit te vragen of je heb je effectief geprobeerd een koppeling te doen maar dat het niet lukte ?
@Moderator hebben jullie misschien hier iets van enige info over ?
Gebeld om een koppeling die niet lukte te doen (je komt in een loop terecht). De persoon aan de lijn is toen gaan navragen en kwam met die uitleg terug !
Zou kunnen dat er te weinig gebruik van gemaakt wordt
En voor een dienst betalen elke jaar om te mogen gebruiken heeft ook niet veel zin
Ik volg het mee op.
Telenet is stelselmatig aan het overschakelen van OpenID als loginprovider naar Okta, waardoor er in de toekomst net méér opties (ook eindelijk 2FA) om in te loggen mogelijk zullen zijn. Het kan zijn dat tijdens de migratie sommige zaken niet correct meer werken, waaronder de Itsme integratie. Hopelijk is dit snel opgelost.
@ErwinK @patrick37 We hebben ondertussen feedback mogen ontvangen. We kunnen bevestigen dat itsme zal blijven bestaan om in te loggen via MyTelenet. In de nabije toekomst zullen er zelfs nog meer mogelijkheden zijn om aan te melden. Onze excuses dat dit via de helpdesk verkeerd werd meegedeeld.
Goed nieuws! Helaas moet ik wel bevestigen dat het voor mij momenteel ook onmogelijk is om itsme te koppelen.
De koppelpagina (https://www2.telenet.be/residential/nl/mytelenet/profiel/aanmelden-met-itsme) heeft immers geen knop of link om de koppeling te starten:
@WG94 ik heb net voor de eerste keer kunnen koppelen via Itsme, was uitgelogd en heb via deze link dat je gaf kunnen koppelen naar Itsme op m'n smartphone en dan inloggen en kreeg dan een pagina van Itsme in de mijntelenet dat ik gekoppeld ben en vanaf nu via m'n smartphone kan inloggen met Itsme.
dus het werkt wel degelijk.
@WG94 ja best iets dat eens gemeld kan worden aan telenet en @Moderator en @ChristofM
@WG94 @Master-Magic Bedankt om ons dit te laten weten. We hebben dit intern uitgezet en laten jullie iets weten van zodra we hierover feedback ontvangen.
@Master-Magic schreef:
@WG94 ja best iets dat eens gemeld kan worden aan telenet en @Moderator en @ChristofM
@Master-Magic @WG94 Ondertussen hebben we al feedback ontvangen hierover. Sinds begin september zijn we overgeschakeld naar een nieuw loginsysteem. Eén van de zaken die inderdaad is aangepast, is het koppelen via itsme. Het koppelen moet starten vanop de loginpagina zelf, dus je dient jezelf eerst uit te loggen. Deze informatie zal eerstdaags nog bijgevoegd worden via de website, zodat onze klanten hiervan ook op de hoogte zijn.